USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar Acapulco Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar Acapulco Secretos del Sol Acapulco villas a 5 minutosdel mar Acapulco Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar

ex. Villas Secretos Del Sol Acapulco

Rezerwacja online
2026-09-26
2026-09-27

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

94

Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar

 Wi-Fi
 Zameldowanie/ Wymeldowanie

Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

 Basen

Basen zewnętrzny

 Spa i relaks

Masaż

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Elegancki hotel Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar może pochwalić się pierwszorzędną lokalizacją 4 km od świątyń, takich jak Kaplica Pokoju, oraz zapewnia gościom przechowalnię bagażu. W tym eleganckim hotelu jest zewnętrzny basen, a Wi-Fi jest na terenie całego obiektu.

Plaża Icacos znajduje się niedaleko od tego hotelu, a Park wodny El Rollo Acapulco — w odległości 15-minutowego spaceru. Skały La Quebrada leży także w 7 km. Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar leży również w pobliżu parków. Atrakcje kulturalne w okolicy to Diana Cazadora, 25 min pieszo od tego obiektu noclegowego.

Pokoje w hotelu zapewniają gościom telewizję satelitarną oraz takie udogodnienia, jak klimatyzacja. Dodatki obejmują oddzielną toaletę i prysznic. Komfort w łazience obejmuje suszarkę do włosów i ręczniki, a także podstawowe wyposażenie, takie jak oddzielna toaleta i prysznic. Oferują one widok na morze.

Hotel Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar zlokalizowany jest w zasięgu ręki od restauracji Microteatro Acapulco, która serwuje potrawy kuchni śródziemnomorskiej.

  • Lotniska
  • Lotnisko General Juan N Alvarez
    19 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Sejf depozytowy
  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Przechowalnia bagażu

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Ogród
  • Sprzęt do barbeque
  • Masaż

Usługi

  • Usługa zakupów spożywczych

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Stół
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 20:00
Wyjazd: od 06:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży hotel Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar?

    Podróż od hotelu Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar do centrum miasta zajmuje 20 min spacerem.
  • 🚗

    Czy mogę zaparkować samochód obok hotelu Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar?

    Goście hotelu Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar mogą skorzystać z parkingu.
  • ❓

    Czy mogę zarezerwować pokój z miejscem do pracy w tym hotelu?

    Tak, niektóre pokoje w tym hotelu posiadają obszar roboczy.
  • ❓

    Jaki rodzaj basenu ma ten hotel?

    Zewnętrzny basen jest dostępny w tym hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-26
2026-09-27

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Secretos Del Sol Acapulco Villas A 5 Minutosdel Mar, Meksyk

30 Caltecas, Acapulco, Meksyk

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © allacapulcohotels.com

All rights reserved